Zaznacz stronę

Ozonowanie Łódź – mieszkania, pomieszczeń, biura

Proces ozonu ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników. Proces ozonowania idealnie nadaje się do:
– likwidacji wirusów i bakterii;
– usunięcia alergenów i roztoczy;
– usunięcia grzybu i pleśni;
– pozbycia się zapachu nieprzyjemnych zapachów (np. papierosów, odchodów zwierzęcych czy farby).

Koszt ozonowania pomieszczeń

Cena ozonowania na terenie Łodzi: 100 zł za godzinę. Do ceny ozonowania poza Łodzią należy doliczyć dodatkowy koszt dojazdu.

Pełna godzina ozonowania zazwyczaj wystarcza do skutecznego oczyszczenia i dezynfekcji mieszkania, biura i domu w pomieszczeniach nieprzekraczających 60-80 metrów kwadratowych.

Jak wygląda proces ozonowania mieszkań

  1. Przygotowanie pomieszczenia do wykonywanej usługi.
  2. Ustawienie i uruchomienie generatora ozonu.
  3. Zakończenie procesu i wietrzenie pomieszczenia w celu zmniejszenia stężenia ozonu.

Uwaga! W czasie pracy ozonatora w ozonowanym pomieszczeniu nie mogą przybywać ludzie oraz zwierzęta, zaleca się również wyniesienie wszelkich roślin. Klient może wrócić do mieszkania dopiero po zakończeniu procesu ozonowania oraz po wywietrzeniu pomieszczenia.

Czas trwania ozonowania

Czas ozonowania zależy od wielkości pomieszczenia oraz intensywności nieprzyjemnych zapachów. W większości przypadków, czas potrzebny do ozonowania mieszkania wynosi około godziny. Do pełnego wyliczenia czasu należy podać wymiary pomieszczenia – wysokość, szerokość i długość.

Gdzie świadczymy usługę ozonowania?

Usługę ozonowania pomieszczeń świadczymy na terenie Łodzi oraz za dodatkową opłatą, na terenie całego województwa łódzkiego (Zgierz, Pabianice, Łask, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Bełchatów, Poddębice, Zduńska Wola, Sieradz, Łowicz, Łęczyca, Kutno, Wieluń, Wieruszów, Pajęczno).

Ozonujemy mieszkania, domy, a także pomieszczenia biurowe, magazyny, gabinety lekarskie i stomatologiczne, restauracje, pokoje hotelowe, siłownie, kluby fitness, salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Jak często należy przeprowadzać ozonowanie?

Częstotliwość wykonywanych usługi ozonowania zależy od wielu czynników, m.in od przeznaczenia pomieszczenia, ilości przebywających w nim osób oraz ich podatności na alergeny. Ozonowanie mieszkania zaleca się wykonywać co najmniej 1-2 razy w roku. W przypadku biur i instytucji taki proces powinien być wykonywany co najmniej raz na kilku tygodni.

Opinie o ozonowaniu